Kontakt

Välkommen!

Här hittar du alla uppgifter för att komma i kontakt med oss.

 

B & S Foods AB

Post
Box 706, 174 27 Sundbyberg
Växel: +46 8 506 109 00
Fax: +46 8 506 109 40

Besöksadress
Löfströms Allé 7, 172 66 Sundbyberg

Bud
Ågatan 12, 172 62 Sundbyberg

Kontoret har öppet Mån-Tors: 08.15 – 16.45, Fredagar: 16:00
Före röda dagar: 13:00, Lunchstängt 12 – 13.

Medarbetare

Gunnel Tolfes
VD
Tel: +46 73 060 11 12
E-post: gunnel.tolfes@bsfoods.se

Jan Furuvald
vice-VD
Tel: +46 70 570 52 38
E-post: jan.furuvald@bsfoods.se

Försäljning

Andreas Boij
Försäljningschef DVH
Tel: +46 76 305 25 70
E-post: andreas.boij@bsfoods.se

               Håkan Lillthors                 Försäljningschef Storkök
Tel: +46 8 506 109 02 
E-post: hakan.lillthors@bsfoods.se

                   Kenneth Sandsjö                     Key Account Manager
Tel: +46 73 838 52 34
E-post: kenneth.sandsjo@bsfoods.se

                  Carola Gustafsson                     Säljare/Storkunder hela Sverige
Tel: +46 73 973 12 72
E-post: carola.gustafsson@bsfoods.se

                     Conny Olsson                       Säljare - Storstockholm/Norska gränsen/Närke/Värmland/Östergötland
Tel: +46 70 920 29 91 
E-post: conny.olsson@bsfoods.se

                 Peter Häggblad                  Säljare - Storkök
Tel: +46 70 191 93 96
E-post: peter.haggblad@bsfoods.se

Inköp

                   Michael van Drumpt                     Key Account Manager/Inköpare 
Tel: +46 8 506 109 23
E-post: michael.vandrumpt@bsfoods.se

                  Nathalie Kreischer                    inköpsassistent
Tel: +46 8 506 109 09
E-post: nathalie.kreischer@bsfoods.se

              Rose-Marie Markström            Inköpsassistent
Tel: +46 8 506 109 07
E-post: rosiemarie.markstrom@bsfoods.se

            Christoffer Karlberg              Inköpsassistent
Tel: +46 70 422 41 70
E-post: christoffer.karlberg@bsfoods.se

Administration

                      Cecilia Thunberg                       Ekonomichef 
Tel: +46 70 730 34 17 
E-post: cecilia.thunberg@bsfoods.se

                 Lena Jansson                 Ekonomiassistent
Tel: +46 8 506 109 16
E-post: lena.jansson@bsfoods.se

                Linnea Bihlar                  Kvalitetsansvarig
Tel: +46 8 506 109 10
E-post: linnea.bihlar@bsfoods.se