Kontakt

Välkommen!

Här hittar du alla uppgifter för att komma i kontakt med oss.

 

B & S Foods AB

Post
Box 706, 174 27 Sundbyberg
Växel: +46 8 506 109 00
Fax: +46 8 506 109 40

Besöksadress
Löfströms Allé 7, 172 66 Sundbyberg

Bud
Ågatan 12 C, 172 62 Sundbyberg

Kontoret har öppet Mån-Tors: 08.15 – 16.45, Fredagar: 16:00
Före röda dagar: 13:00, Lunchstängt 12 – 13.

Medarbetare

Försäljning

               Håkan Lillthors                 Försäljningschef Storkök
Tel: +46 8 506 109 02 
E-post: hakan.lillthors@bsfoods.se

                  Carola Gustafsson                     Säljare/Storkunder hela Sverige
Tel: +46 73 973 12 72
E-post: carola.gustafsson@bsfoods.se

                     Conny Olsson                       Säljare - Storstockholm/Norska gränsen/ Närke/Värmland/Östergötland
Tel: +46 70 920 29 91 
E-post: conny.olsson@bsfoods.se

                 Peter Häggblad                   Säljare - Storkök
Tel: +46 70 191 93 96
E-post: peter.haggblad@bsfoods.se

Inköp

                   Michael van Drumpt                     VD/KAM/Inköpare 
Tel: +46 8 506 109 23
E-post: michael.vandrumpt@bsfoods.se

                   Sara Ojala                     Inköpsassistent
Tel: +46 8 506 109 16
E-post: sara.ojala@bsfoods.se

  Andreas Boij
Försäljningschef DVH/Inköpare
Tel: +46 76 305 25 70
E-post: andreas.boij@bsfoods.se

Administration

                      Cecilia Thunberg                    Ekonomichef 
Tel: +46 70 730 34 17 
E-post: cecilia.thunberg@bsfoods.se

                Solveig Boucher                  Ekonomiassistent
Tel: +46 8 506 109 01
E-post: solveig.boucher@bsfoods.se