B & S Foods AB

Box 706, 174 27 Sundbyberg
Växel: +46 8 506 109 00     Fax: +46 8 506 109 40

E-post: info@bsfoods.se

Besöksadress

Löfströms Allé 7, 172 66 Sundbyberg

Post och bud

Ågatan 12, 172 62 Sundbyberg

Kontoret har öppet Mån-Tors: 08.15 – 16.45, Fredagar: 16:00
Före röda dagar: 13:00, Lunchstängt 12 – 13.

Marcus Schlachet

VD
Tel: +46 70 461 65 33 E-post: marcus.schlachet@bsfoods.se

Andreas Boij

Försäljningschef DVH
Tel: +46 76 305 25 70 E-post: andreas.boij@bsfoods.se

Kenneth Sandsjö

Key Account Manager
Tel: +46 73 838 52 34 E-post: kenneth.sandsjo@bsfoods.se

Carola Gustafsson

Säljare / Storkunder hela Sverige
Tel: +46 73 973 12 72 E-post: carola.gustafsson@bsfoods.se

Conny Olsson

Säljare / Storstockholm / Norska gränsen / Närke / Värmland / Östergötland
Tel: +46 70 920 29 91 E-post: conny.olsson@bsfoods.se

Lars Wetterqvist

Säljare / Storstockholm / Mälardalen / Norrland
Tel: +46 70 940 88 53 E-post: lars.wetterqvist@bsfoods.se

Håkan Lillthors

Försäljningschef Storkök
Tel: +46 8 506 109 02 E-post: hakan.lillthors@bsfoods.se

Peter Häggblad

Säljare / Storkök
Tel: +46 70 191 93 96 E-post: peter.haggblad@bsfoods.se

Michael van Drumpt

Key Account Manager / Inköpare
Tel: +46 8 506 109 23 E-post: michael.vandrumpt@bsfoods.se

Rose-Marie Markström

Inköpsassistent
Tel: +46 8 506 109 07 E-post: rosemarie.markstrom@bsfoods.se

Christoffer Karlberg

Inköpsassistent
Tel: +46 70 422 41 70 E-post: christoffer.karlberg@bsfoods.se

Cecilia Thunberg

Ekonomichef
Tel: +46 70 730 34 17 E-post: cecilia.thunberg@bsfoods.se

Lena Jansson

Ekonomiassistent
Tel: +46 8 506 109 16 E-post: lena.jansson@bsfoods.se

Nadia Nori

Ekonomiassistent
Tel: +46 73 524 71 83 E-post: nadia.nori@bsfoods.se

Linnea Bihlar

Kvalitetsansvarig
Tel: +46 8 506 109 10 E-post: linnea.bihlar@bsfoods.se